o mnie

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,

ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.”

Coco Chanel

Moja przygoda z wizażem trwa od wielu lat. Na początku, jeszcze jako nastolatka mająca za sobą karierę w modelingu, nieporadnie stawiałam pierwsze kroki, czerpiąc wiedzę z książek, czasopism, eksperymentując na sobie. W końcu postanowiłam poprzeć swoje umiejętności profesjonalną wiedzą na temat technik make-up’u. Skończyłam kursy wizażu, które jeszcze bardziej rozbudziły chęć samodoskonalenia się w tej dziedzinie. Mam to szczęście, że moja pasja, jaką jest profesjonalny wizaż, stała się moją pracą.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego, dyplomowaną masażystką, kosmetyczką oraz wizażystką. Dzięki połączeniu posiadanej wiedzy każdą Klientką zajmuję się kompleksowo.

Pracę rozpoczynam od ustalenia typu sylwetki, oceny rodzaju cery oraz typu kolorystycznego danej osoby. Staram się tworzyć metamorfozy całościowe, które potem, jak pokazuje doświadczenie, powodują przemianę duchową moich Klientek.

Wielokrotnie spotykam się z opinią, że praca wizażystki przypomina malowanie obrazu. Bardzo lubię to twierdzenie, bo poprzez wizaż właśnie tworzę „idealny” wizerunek osoby.

Zawsze dążę do tego, aby make-up współgrał ze stylem, temperamentem i osobowością Klientki. Makijaż zarówno w zamiarach, jak i po jego wykonaniu, powinien się stać drugą skórą, dopełnieniem osoby, podkreślającym jej urodę.

Największą nagrodą jest dla mnie uśmiech na twarzy Klientki i błysk w oku, który pojawia się na widok swojego odbicia w lustrze.

Oprócz makijażu doradzam kobietom, jak najskuteczniej powinny eksponować atuty urody i sylwetki, by czuły się wyjątkowo i pewne siebie.

W pracy gwarantuję pełen profesjonalizm i przyjazną atmosferę.